Навчальна дисципліна сформована таким чином, що б його учасники отримали системні теоретичні знання та практичні рекомендації щодо пошуку, відбору та розвитку інноваційних ідей з перспективами їх втілення шляхом підприємницької діяльності.
Мета вивчення дисципліни є формування системи знань з підготовки облікової інформації, як основи для прийняття обгрунтованих управлінських рішень, на всіх рівнях управління підприємства
Завданнями є:
вивчення концептуальних засад використання бухгалтерського обліку, як інформаційного джерела для управління підприємством;
набуття вмінь побудови та трансфармації бухгалтерського обліку в системі управління підприємствм;
вивчення методик і техніки надання одблікової інформації для сучасних та потенційних потреб управління підприємством;
формування професійних суджень у сфері бухгалтерського обліку в управлінні підприємством, при розробці та реалізації стратегії підприємством.
Метою дисципліни є формування у студентів фундаментальних знань теорії та практики соціальної відповідальності і відповідних професійних компетенцій.
Завдання дисципліни: вивчення теоретичних положень і практики взаємодії держави, бізнесу, суспільства та людини у сфері соціальної відповідальності як умови стійкого розвитку суспільства.
Предмет дисципліни: теоретико-методологічні, методичні та організаційно-економічні аспекти формування і розвитку соціальної відповідальності в бізнесі. Вивчення дисципліни «Соціальна відповідальність бізнесу» передбачає ознайомлення здобувачів освіти із основними теоріями та розмаїттям проблем сучасної світової економіки та бізнесу в аспекті їх відповідальності перед людиною та суспільством.
Місце дисципліни в навчальному процесі. Теоретичною і методологічною базою вивчення соціальної відповідальності є дисципліни гуманітарного та загальноекономічного циклів, економіка підприємства, менеджмент, товарна інноваційна політика, управління ефективністю операцій.
Кількість кредитів - 5
Загальна кількість годин - 150
Вид контролю - екзамен
Метою
викладання дисципліни є формування вмінь і навиків здобувачів освіти щодо вибору
конкретного застосування елементів методу обліку та його організації, при яких
найбільш економно і раціонально здійснюються збір, обробка та зберігання економічної
інформації з метою оперативного контролю за правильним використанням майна
підприємства, надання користувачам неупередженої звітності та раціональна організація обліку.
Дисципліна вибіркова
Складається з 3 кредитів 90 годин (18 год. лекційних, 8 год. практичних, 8 год. семінарських)
В результаті вивчення навчальної дисципліни здобувач вищої освіти повинен набути таких компетентностей:
ЗК1.Здатність генерувати нові ідеї (креативність).
ЗК4.Здатність спілкуватися з представниками інших професійних груп різного рівня ( з експертами інших галузей знань/видів економічної діяльності).
ЗК5. Здатність працювати в команді.
ЗК7.Здатність діяти на основі етичних міркувань (мотивів).
ЗК8. Здатність спілкуватись з представниками інших професійних груп різного рівня.
Результати навчання.
ПР1. Вміти розвивати та підвищувати свій загальнокультурний і професійний рівень, самостійно освоювати нові методи роботи та знання щодо комплексного бачення сучасних проблем економіки та управління.
ПР3 Вільно спілкуватись іноземною мовою усно і письмово при обговоренні результатів досліджень та інновацій.
ПР18. Дотримуватися норм професійної та академічної етики, підтримувати врівноважені стосунки з членами колективу (команди), споживачами, контрагентами, контактними аудиторіями.